این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است


سرمایه لازم برای پرورش شترمرغ بستگی مستقیم با روش شروع پرورش دارد که عبارتست از1- خرید تخم نطفه دار وجوجه کشی

2-خرید جوجه از سن یک تا سه ماهگی وپرورش آن 3-خرید شترمرغ مولد ، که اگر فردی سرمایه بیشتری داشته باشد ،توصیه ما  و کارشناسان ، شروع پرورش بصورت ترکیبی از سه روش بالا می باشد که طبیعتا سوددهی بالایی نیز حاصل می شود.


سرمایه لازم برای پرورش جوجه شترمرغ

جهت شروع پرورش جوجه شترمرغ به سرمایه زیادی نیاز نیست  و اکثر پرورش دهندگان برای شروع کار از این روش استفاده کرده اند ، قیمت شترمرغ یک ماهه در بازار بین 250 تا 300 هزار تومان می باشد که قیمت مناسبی است و برای خرید 15 عدد جوجه شترمرغ  بطور میانگین به 4میلیون و پانصد هزار تومان سرمایه نیاز است و البته هزینه خوراک 15 شترمرغ تا سن پروار نیز بایستی محاسبه گردد.

سرمایه لازم برای پرورش شترمرغ مولد (بالغ):

اگر سرمایه بیشتری برای شروع پرورش دارید می توانی با خرید شترمرغ مولد کار خود را آغاز کنید که از نظر سوددهی و زمان رسیدن به پول بهتر می باشد زیرا سود تولید جوجه شترمرغ بیشتر از پرواری می باشد، در این روش شما میتوانید از طریق فروش جوجه ها درآمد زایی کنید که معمولا کمتر کسی این کار را میکند و اکثرا خودشان جوجه تولیدی را پروار می کنند .باستثناء مزارع بزرگ که میزان تولید جوجه زیاد می باشد و از طریق پیش فروش ، جوجه های مازاد را بفروش می رسانند.


اگر در سال اول پرورش هستید و تجربه کافی ندارید توصیه می شود با خرید پیش مولد که سال اول تولید تخمش هست شروع کنید

سرمایه لازم برای خرید یک خانواده پیش مولد که شامل یک نر و دو ماده است ، حدودا 5 تا 7 میلیون تومان می باشد.


شترمرغ بالغ نیز بسته به کیفیتش بین 2 تا 4 میلیون قیمت دارد. خرید دستگاه جوجه کشی و تجهیزاتش بین 5 تا 15 میلیون تومان هزینه دارد ، هزینه خوراک و نگهداری نیز در طول مدت پرورش نیز بایستی در نظر گرفته شود.صرف نظر از هر کدام از روشهای پرورشی که با ان کار خود را شروع می کنید توصیه می شود ابتدا با سرمایه کم شروع کنید زیرا مهمترین اصلی که بایستی در هر کاری در نظر گرفت بازاریابی محصولات می باشد و اگر شما کار و سرمایه خود را با مقدار کمی شروع کنید بهتر می توانید نسبت به بازاریابی اقدام نمایید و با کسب تجربه بیشتر در پرورش و بازاریابی ، بتدریج کار خود را توسعه دهید ،مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: پرورش ,سرمایه ,جوجه ,شترمرغ ,مولد ,تومان ,سرمایه لازم ,لازم برای ,شروع پرورش ,جوجه شترمرغ ,شروع کنید
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها

مجله اینترنتی بازار پی سی صدا یک عدد مهسا هستم. آموزش طراحی سایت فال های ایرانی سیره شهـدا رفع مشکلات کامپیوتر، شبکه و اینترنت در محل کابینت ممبران !.....as For me فایل اموزشی