این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

 کسب درآمد از آمازون با نوشتن کتاب های الکترونیکی

اگر اشتیاق پول درآوردن از آمازون را دارید یکی از راه های آن نوشتن EBook می باشد. شما می توانید یک محتوای عالی تهیه نمایید و بدون اینکه درگیر ناشر و ثبت کتاب خود شوید به راحتی از طریق امکانی که سایت آمازون در اختیارتان می گذارد کتاب الکترونیکی خود را ثبت نمایید.

کتاب الکترونیکی شما در بدون هیچ هزینه ای ثبت می شود و بعد از چند ساعت توسط آمازون در سایت منتشر می شود و هزاران کاربر از سرتاسر دنیا می توانند این کتاب الکترونیکی را مشاهده و خریداری نمایند و از این طریق به کسب درآمد از آمازون خواهید رسید. برای این کار از سرویس Kindle آمازون استفاده کنید.

نوشتن یک کتاب الکترونیکی دقیقا به تخصص و تجربه شما بستگی دارد. هر چه محتوای بهتری تولید کنید می توانید درآمد بیشتری از آمازون کسب نمایید.

وقتی پلت فرم کیندل را بعنوان محلی برای فروش ایبوک خود انتخاب می کنید کسب درآمد شما تضمین شده می باشد چون یک اعتبار ویژه جهانی دارد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها

قاب احساس شرکت سایبان خودرو اتوماتیک کاربام سگ پامرانین اجاره آپارتمان مبله در جزیره قشم مصاف قلم در طواف حرم فایلین آژانس طراحی سایت ویستا وب InfoBlog آموزش زبان انگلیسی عایق بندی پنجره ها در زمستان با پلاستیک عایق پنجره